Lista produktów marki Grupel

Grupel to renomowany producent agregatów prądotwórczych z Portugalii, z którym współpracujemy, aby dostarczyć Ci niezawodne źródła energii. Na początku mała lokalna firma została największym producentem agregatów prądotwórczych w Portugalii. W KupAgregat oferujemy generatory, które łączą w sobie ponad 45-letnie doświadczenie marki Grupel z naszym zaangażowaniem w zadowolenie klienta.

Agregaty prądotwórcze marki Grupel

Grupel, od 1976 roku, produkuje wysokiej jakości generatory o mocy od 3 do 3500 kVA. Współpracując z najlepszymi markami międzynarodowymi, Grupel dostarcza generatory wyposażone w komponenty światowej klasy. Generatory Grupel dostępne są na całym świecie. Około 80% obrotu firmy generuje międzynarodowa działalność w ponad 70 krajach. W KupAgregat mamy zaszczyt oferować Ci te niezawodne generatory, które zyskały uznanie na globalnym rynku.

Wypróbuj agregaty marki Grupel znajdujące się w ofercie sklepu KupAgregat i odkryj moc niezawodnych generatorów prądotwórczych!

Agregaty prądotwórcze

Agregat GRUPEL G0011GRGR, Diesel 8kW

Grupel
Trójfazowy agregat GRUPEL G0011GRGR z silnikiem Grupel o mocy znamionowej 8kW zamknięty w obudowie wyciszającej i wyposażony w silnik chłodzony płynem chłodzącym.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką Cookies i Polityką Prywatności.

Product added to compare.