Masz jakieś pytania?

Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Sprawdź czy Twoje pytanie nie znajduje się na liście. Dzięki temu otrzymasz natychmiastową odpowiedź.

Ile trwa gwarancja?
Gwarancja dla firm trwa 1 rok, a dla klientów indywidualnych 2 lata.
Co w przypadku uszkodzenia agregatu?
W przypadku uszkodzenia agregatu nie z winy klienta towar zabieramy do naszej siedziby lub w przypadku małych uszkodzeń wysyłamy elementy zamienne.
Jak sprawdzić jakie jest zużycie energii przez urządzenie, które chcę podłączyć do agregatu?
Zużycie energii przez urządzenie jest zawsze wskazane na etykiecie. Zwykle jest to jednak moc robocza, moc rozruchowa może być wyższa, szczególnie w przypadku silników elektrycznych.
Czym się różni agregat prądotwórczy jednofazowy od trójfazowego?
Agregat prądotwórczy jednofazowy zasili urządzenia o małej mocy, sprzęt gospodarstwa domowego, silniki elektryczne jednofazowe, ogrzewanie elektryczne. Agregat trójfazowy to urządzenie dedykowane do większego domu, gdzie występują dwa napięcia: fazowe 230V oraz międzyfazowe 400V.
Jakiej mocy agregat kupić?
Przed zakupem agregatu, należy się zastanowić jakie urządzenia będą do niego podłączone. Następnie trzeba zsumować moc urządzeń i na ich podstawie dobrać moc agregatu. Moc agregatu musi być większa niż suma mocy wszystkich urządzeń, które będzie on zasilać.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami. Nasz przedstawiciel postara się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką Cookies i Polityką Prywatności.

Product added to compare.