Stacje zasilające (UPS)

Stacje zasilające, znane również jako UPS (Uninterruptible Power Supply), są nieocenionymi urządzeniami, które zapewniają ciągłość zasilania elektrycznego w przypadku awarii sieci energetycznej. Ich działanie polega na dostarczaniu energii elektrycznej z wbudowanych baterii w momencie, gdy źródło zasilania zewnętrznego ulega przerwaniu. To nie tylko chroni urządzenia przed nagłym wyłączeniem, ale także zapobiega potencjalnym uszkodzeniom i utracie danych.

Przy zakupie stacji zasilającej (UPS) warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników takich jak: moc i wydajność, czas podtrzymania, czas przełączania, ochrona przeciwprzepięciowa, czy konstrukcja i rozmiar.

Stacje zasilające (UPS)

Przenośna elektrownia KS 100PS

Könner & Söhnen
474,00 zł
Cicha przenośna elektrownia KS 100PS jest idealna do biwakowania, wędkowania, aktywności na świeżym powietrzu, podczas krótkotrwałych przerw w dostawie prądu i w sytuacjach awaryjnych. Działa cicho, dzięki czemu pozwoli zasilać urządzenia elektryczne i cieszyć się wypoczynkiem bez uciążliwego hałasu. Wieloportowa, kompatybilna z wieloma urządzeniami.
Stacje zasilające (UPS)

Przenośna elektrownia KS 300PS

Könner & Söhnen
1 044,00 zł
Cicha przenośna elektrownia KS 300PS jest idealna do biwakowania, wędkowania, aktywności na świeżym powietrzu, podczas krótkotrwałych przerw w dostawie prądu i w sytuacjach awaryjnych. Działa cicho, dzięki czemu pozwoli zasilać urządzenia elektryczne i cieszyć się odpoczynkiem bez uciążliwego hałasu.
Stacje zasilające (UPS)

Przenośna elektrownia KS 1200PS-FC

Könner & Söhnen
2 849,00 zł
Przenośna elektrownia KS 1200PS-FS niemieckiej marki Könner & Söhnen będzie niezawodnym przyrządem do ładowania urządzeń w drodze lub w przypadku awarii zasilania. Jej mocy wystarczy do pracy takich urządzeń jak smartfon, aparat cyfrowy, tablet, dron, oświetlenie, mini lodówka, laptop, pompa do pompowania kół/piłek, aparat oddechowy, telewizor,...
Stacje zasilające (UPS)

Przenośna elektrownia KS 3000PS-FC

Könner & Söhnen
8 549,00 zł
Wydajna stacja ładująca KS 3000PS-FS niemieckiej marki Könner & Söhnen jest przydatna przy zasilaniu wielu urządzeń gospodarstwa domowego w przypadku awarii prądu. Jej mocy wystarczy do obsługi takich sprzętów AGD jak lodówka dwukomorowa, telewizor, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, zasili także urządzenia grzewcze takie jak (termowentylator,...
Stacje zasilające (UPS)

Przenośny panel słoneczny KS SP60W-3

Könner & Söhnen
499,00 zł
Przenośny panel słoneczny KS SP60W-3 niemieckiej marki Könner & Söhnen stanie się asystentem do ładowania urządzeń podczas aktywnego wypoczynku, długich wędrówek oraz we wszystkich przypadkach użytkowania w obszarze nasłonecznienia. Ta ładowarka solarna nadaje się do ładowania telefonów komórkowych, tabletów, GPS, powerbanków i innych urządzeń....
Stacje zasilające (UPS)

Przenośny panel słoneczny KS SP90W-3

Könner & Söhnen
739,00 zł
Przenośny panel słoneczny KS SP90W-3 niemieckiej marki Könner & Söhnen stanie się asystentem do ładowania urządzeń podczas aktywnego wypoczynku, długich wędrówek oraz we wszystkich przypadkach użytkowania w obszarze nasłonecznienia. Ta ładowarka słoneczna nadaje się do ładowania telefonów komórkowych, tabletów, aparatów cyfrowych, PSP, GPS, power...
Stacje zasilające (UPS)

Przenośna elektrownia KS 200PS

Könner & Söhnen
759,00 zł
Cicha przenośna elektrownia KS 200PS jest idealna do biwakowania, wędkowania, aktywności na świeżym powietrzu, podczas krótkotrwałych przerw w dostawie prądu i w sytuacjach awaryjnych. Działa cicho, dzięki czemu pozwoli zasilać urządzenia elektryczne i cieszyć się odpoczynkiem bez uciążliwego hałasu.
Stacje zasilające (UPS)

Przenośna elektrownia KS 2200PS-FC

Könner & Söhnen
5 699,00 zł
Przenośna elektrownia KS 2200PS-FS niemieckiej marki Könner & Söhnen będzie niezawodnym przyrządem do ładowania urządzeń w drodze lub w przypadku awarii zasilania. Jej mocy wystarczy do pracy takich urządzeń jak smartfon, aparat cyfrowy, tablet, dron, odkurzacz 12V, oświetlenie, mini lodówka, laptop, pompa do pompowania kół/piłek, aparat oddechowy,...
Stacje zasilające (UPS)

Przenośny panel słoneczny KS SP28W-4

Könner & Söhnen
349,00 zł
Przenośny panel słoneczny KS SP28W-4 niemieckiej marki Könner & Söhnen stanie się asystentem do ładowania urządzeń podczas aktywnego wypoczynku, długich wędrówek oraz we wszystkich przypadkach użytkowania w obszarze nasłonecznienia. Ta ładowarka solarna nadaje się do ładowania telefonów komórkowych, tabletów, GPS, powerbanków i innych urządzeń....
Portable Power Station PB2000, 2220Wh, 2000W - KupAgregat Portable Power Station PB2000, 2220Wh, 2000W - KupAgregat 2
Obecnie brak na stanie
Stacje zasilające (UPS)

Portable Power Station PB2000

CGM
7 859,00 zł
Portable Power Station PB2000, 2220Wh, 2000W - przenośna elektrownia. Przenośna elektrownia z czystą falą sinusoidalną o mocy 300W, zasilana na trzy sposoby, poprzez adapter, panel słoneczny oraz auto.
Portable Power Station PB1000, 1100Wh, 1200W - KupAgregat
Obecnie brak na stanie
Stacje zasilające (UPS)

Portable Power Station PB1000

CGM
5 189,00 zł
Portable Power Station PB1000, 1100Wh, 1200W - przenośna elektrownia. Przenośna elektrownia z czystą falą sinusoidalną o mocy 200W, zasilana na trzy sposoby, poprzez adapter, panel słoneczny oraz auto.
Portable Power Station PB500 - KupAgregat
Obecnie brak na stanie
Stacje zasilające (UPS)

Portable Power Station PB500

CGM
2 499,00 zł
Portable Power Station PB500, 460Wh, 500W - przenośna elektrownia. Przenośna elektrownia z czystą falą sinusoidalną o mocy 150W, zasilana na trzy sposoby, poprzez adapter, panel słoneczny oraz auto.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką Cookies i Polityką Prywatności.

Product added to compare.