KupAgregat - mała firma, wielkie możliwości!

Nasz firma powstała w 2019 roku. Jesteśmy małym, zgranym zespołem pracującym w rodzinnej atmosferze. Zajmujemy się sprzedażą zarówno internetową, jak i stacjonarną. Staramy się sprostać zapotrzebowaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego cały czas powiększamy naszą ofertę produktową i stale poszerzamy swoją wiedzę na temat agregatów prądotwórczych i nie tylko.

Cieszy nas fakt, że produkty które sprzedajemy pomagają  naszym klientom każdego dnia. Filozofia firmy opiera się na zasadach dostarczania jakości w przystępnej cenie. 

Zdajemy sobie  sprawę, że czas odgrywa kluczową rolę dlatego kładziemy mocny nacisk aby wszystkie zamówienia były realizowane w ciągu 24h. 

2+
Lat doświadczenia w sprzedaży agregatów
1153+
Sprzedanych agregatów prądotwórczych
634+
Zadowolonych klientów naszego sklepu

Sklep KupAgregat - Bezpieczeństwo i niezawodność energii dla Ciebie

Sklep KupAgregat oferuje Państwu produkty o szerokim zastosowaniu, które spełniają oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. 

Rynek energetyczny szybko się rozwija, dlatego poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które umożliwią Państwu ciągły dostęp do energii elektrycznej, niezależnie od potrzeb.   

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego współpracujemy jedynie z firmami, które używają sprawdzonej technologii w swoich produktach. 

Istotnym elementem naszego biznesu, są także relacje partnerskie, bez których nie bylibyśmy w tym miejscu. Zależy nam aby korzyść z nawiązanej relacji była obopólna.  

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą telefonu, maila lub formularza kontaktowego. Nasz przedstawiciel odpowie tak szybko jak to tylko możliwe!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką Cookies i Polityką Prywatności.

Product added to compare.