Motopompy

Motopompy są niezastąpionymi urządzeniami do przepompowywania wody, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak rolnictwo, budownictwo, ochrona środowiska czy awaryjne odpompowywanie wody z zalanych terenów.

Rodzaje motopomp można podzielić na kilka głównych kategorii: motopompy do wód czystych, motopompy do wód brudnych, motopompy do wód zanieczyszczonych lub ścieków oraz motopompy przeciwpożarowe.

Przy zakupie motopompy warto zwracać uwagę na kilka kluczowych czynników, m.in.: wydajność, moc silnika, konstrukcja i materiały, rodzaj paliwa, mobilność, ochrona przeciwzatorowa.

Motopompy

Motopompa do wody czystej KS 50

Könner & Söhnen
949,00 zł
Pompa do wody czystej KS 50, 6,5KM - motopompa. Pompa posiada firmowy silnik na licencji DIMAX Int. GmbH, wzmocnioną konstrukcje ramy "Heavy Duty", odpowiednią do ciężkich zadań, a także obudowę wytrzymałą na korozje, zniekształcenia oraz temperaturę.
Motopompy

Motopompa do wody czystej KS 80

Könner & Söhnen
1 035,00 zł
Pompa do wody czystej KS 80, 6,5KM - motopompa. Motopompa do wody czystej niemieckiej marki Könner & Söhnen. Urządzenie idealne do użytku w gospodarstwach wiejskich, willach oraz w miejscach, gdzie występuje potrzeba wypompowania wody, np. z piwnic lub studni.
Motopompy

Motopompa wysokociśnieniowa KS 50HP

Könner & Söhnen
1 234,00 zł
Pompa wysokociśnieniowa KS 50HP, 7KM, 500 l/m - motopompa. Motopompa ciśnieniowa niemieckiej marki Könner & Söhnen. Urządzenie idealne do prac, które wymagają podniesienia strumienia wody na dużą wysokość, pompa tłoczy wodę na wysokość 50m.
Motopompy

Motopompa do wody brudnej KS 80TW

Könner & Söhnen
1 614,00 zł
Pompa do wody brudnej KS 80TW - motopompa. Konstrukcja pompy umożliwia cyrkulacje wody, wypychając błoto na powierzchnie. Model ten może pompować wodę z miękkimi cząsteczkami zanieczyszczeń. Urządzenia tego typu często są wykorzystywane przez firmy budowalne, zakłady użyteczności publicznej, oraz w rolnictwie. 
1 799,00 zł
Motopompa benzynowa MTP 50, 7KM, 500l/m. Lekka, łatwa w obsłudze, motopompa benzynowa MTP 50 włoskiej firmy CGM. Urządzenie nadaje się przede wszystkim do dostarczania i dystrybucji czystej wody w rolnictwie, ogrodzie, oraz w miejscach gdzie nie ma możliwości podłączenia elektrycznego.
Motopompy

Motopompa do płynów agresywnych KS 80CW

Könner & Söhnen
1 519,00 zł
Pompa do płynów agresywnych, KS 80CW, 7KM, 1000l/m. Motopompa przeznaczona do filtrowania wody morskiej, słabo kwaśnej lub płynu o wysokiej temperaturze zapłonu.
3 229,00 zł
Pompa do wody silnie zanieczyszczonej KS 80MW, 9KM, 1000 l/m, motopompa. Motopompa przeznaczona do filtrowania wody brudnej o zawartości ścieków miękkich i średnio twardych o średnicy do 25,4mm.
1 899,00 zł
Motopompa benzynowa MTP 80, 7KM, 1000l/m, CGM. Lekka, łatwa w obsłudze, motopompa benzynowa MTP 80 włoskiej firmy CGM. Urządzenie nadaje się przede wszystkim do dostarczania i dystrybucji czystej wody w rolnictwie, ogrodzie, oraz w miejscach gdzie nie ma możliwości podłączenia elektrycznego.
2 999,00 zł
Motopompa benzynowa MTP 100, 14KM, 1300l/m, CGM. Łatwa w obsłudze, niezwykle wydajna motopompa benzynowa MTP 100 włoskiej firmy CGM wyposażona w potężny silnik o mocy 14KM. Urządzenie nadaje się przede wszystkim do dostarczania i dystrybucji czystej wody w rolnictwie, ogrodzie, oraz w miejscach gdzie nie ma możliwości podłączenia elektrycznego.
4 699,00 zł
Motopompa benzynowa MTP 100T, 14KM, 1700l/m, CGM. Łatwa w obsłudze, niezwykle wydajna motopompa benzynowa MTP 100T włoskiej firmy CGM wyposażona w potężny silnik o mocy 14KM. Urządzenie nadaje się przede wszystkim do dostarczania i dystrybucji czystej wody w rolnictwie, ogrodzie, oraz w miejscach gdzie nie ma możliwości podłączenia elektrycznego.
2 989,00 zł
Motopompa benzynowa MTP 50T, 7KM, 700l/m, CGM. Łatwa w obsłudze, benzynowa motopompa MTP 50T włoskiej firmy CGM. Urządzenie nadaje się przede wszystkim do dostarczania i dystrybucji czystej wody w rolnictwie, ogrodzie, oraz w miejscach gdzie nie ma możliwości podłączenia elektrycznego. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką Cookies i Polityką Prywatności.

Product added to compare.