Agregaty do domu

Agregaty przeznaczone do zasilania gospodarstw domowych 

Agregaty prądotwórcze

Agregat inwertorowy gazowo-benzynowy KS 4000iEG S, 4 kW

Könner & Söhnen
3 998,00 zł
Agregat inwertorowy KS 4000iEG S, Gaz-Benzyna 4kW. Generator inwertorowy marki Könner & Söhnen to wygodne źródło energii elektrycznej z niskim poziomem hałasu. Kluczową cechą tego modelu jest to, że wytwarza prąd elektryczny o prawidłowej fali sinusoidalnej. Zestaw dostawy zawiera wszystko, co potrzebujesz do użycia gazu jako paliwa.
28 677,45 zł
Wyciszony agregat prądotwórczy o mocy nominalnej 9,9kW z serii CGM QUIET wyposażony w benzynowy silnik B&S z elektrycznym układem rozruchowym. Generator posiada potężny zbiornik paliwa o pojemności 50l.
28 954,20 zł
Wyciszony agregat trójfazowy o mocy nominalnej 10,4 kW z serii CGM QUIET wyposażony w benzynowy silnik B&S z elektrycznym układem rozruchowym. Generator posiada potężny zbiornik paliwa o pojemności 50l.
36 531,00 zł
Wyciszony agregat prądotwórczy o mocy nominalnej 15,3kW z serii CGM QUIET wyposażony w benzynowy silnik B&S z elektrycznym układem rozruchowym. Generator posiada potężny zbiornik paliwa o pojemności 60l.
36 531,00 zł
Wyciszony agregat trójfazowy o mocy nominalnej 14 kW z serii CGM QUIET wyposażony w benzynowy silnik B&S z elektrycznym układem rozruchowym. Generator posiada potężny zbiornik paliwa o pojemności 60l.
14 950,65 zł
Generator z serii CGM CLASSIC DIESEL wyposażony w silniki wysokoprężny KOHLER z elektrycznym układem rozruchowym. Agregaty z tej serii charakteryzują się niższym zużyciem energii i dłuższą żywotnością w porównaniu z agregatami benzynowymi.
24 083,40 zł
Wyciszony agregat jednofazowy o mocy nominalnej 5,4kW z serii CGM QUIET wyposażony silnik dieslowski Kohler z elektrycznym układem rozruchowym. Generator posiada potężny zbiornik paliwa o pojemności 30l.
25 322,01 zł
Wyciszony agregat trójfazowy o mocy nominalnej 4,8kW z serii CGM QUIET wyposażony silnik dieslowski Kohler z elektrycznym układem rozruchowym. Generator posiada potężny zbiornik paliwa o pojemności 30l.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką Cookies i Polityką Prywatności.

Product added to compare.